DJ na firemní večírek
DJ na firemní večírek
Kompletní ozvučení
Kompletní ozvučení
Osvětlení celé akce
Osvětlení celé akce

Firemní akce | Ozvučení na Váš firemní večírek a DJ produkce

DJ na firemní večírek, kompletní zvukařské služby, karaoke show

Pro Váš firemní večírek nabízím služby diskžokeje a kompletní hudební realizace celé akce. Za více jak sedmnáctiletou praxi v oboru jsem odehrál stovky firemních akcí a pobavil tisíce hostů. Jako DJ a zvukař jsem měl možnost pracovat pro mnoho tuzemských a zahraničních firem, agentur i známých osobnosti showbusinessu.

Služby poskytuji po celé České republice, ale není problém zajistit akci v zahraničí. V minulých letech jsem se dostal ke spolupráci na území Slovenska a Rakouska. Přijedu za Vámi kamkoliv si budete přát.

Zakládám si na osobním přístupu a férovém jednání. Plán hudební produkce a technického zázemí vždy skonzultujeme s klientem tak, aby vyhovoval Vašim požadavkům, danému publiku a prostoru. Na mé služby se můžete spolehnout!

yes Reference
(ukázka vybraných firemních klientů a známých osobností)

Firemní reference: RWE, Telefónica O2, Česká spořitelna, Nescafé, Slávia pojišťovna, Komerční banka, Syscom Software, Fiat Group, Avon a další ...
Známé osobnosti: Helena Vondráčková, Michal David, Leoš Mareš, Petra Janů, kapela Buty a Totální nasazení, projev Václava Klause a další...

Hudební produkce | DJ na firemní večírek

Hudbu ušiji na míru Vašemu přání tak, aby ladila všem přítomným kolegům či obchodním partnerům. Hudební databáze, kterou stále rozšiřuji, čítá téměř půl milionu skladeb české a zahraniční tvorby. Velice oblíbený je program "Best of 60´- 90´ léta". Během produkce jsou skladby na přání hostů samozřejmostí. Vždy se přizpůsobím danému publiku.

Ozvučení firemní akce | zvukařské práce a technická podpora

Ozvučení a technické vybavení je vždy v ceně základní nabídky DJ produkce. Nabízím však i rozsáhlejší služby v oblasti ozvučení firemních akcí. Pokud potřebujete na Vašem večírku nazvučit kapelu, zpěváka, hudební sbory či jiné umělce, tak velice rád zajistím vše potřebné a jako profesionální zvukař se postarám o hladký průběh celého vystoupení.

Světelné efekty | osvětlení firemní akce

Součástí základní nabídky DJ produkce je také decentní osvětlení tanečního prostoru. Mohu zajistit i mnohem náročnější světelné požadavky. V dnešní době je u firemních zákazníků žádanou položkou scénické nasvětlení (podbarvení zdí, dekorací, party stanů, rautu atd..). Na akci zprostředkuji laser show, otočné hlavice s projekcí loga a další inteligentní osvětlení.

Co je potřeba k zajištění vystoupení DJe?

Veškeré technické vybavení, kabeláž a stativy vozím vždy vlastní. Na místě potřebuji mít nachystaný stabilní stůl na techniku o rozměrech cca 120x60cm, volnou zásuvku na 230V a parkovací místo k vykládce a nakládce techniky.

K instalaci základní aparatury je potřeba přibližně hodina a půl. Na noční demontáž postačí hodinový prostor.
Ubytování na akcích nevyžaduji.

Informace o cenách služeb DJ produkce na rok 2019

Vyplňte prosím kontaktní formulář zde...

Základní nabídka svatebních služeb se pohybuje od 6000,- CZK a zahrnuje 6 hodin produkce (moderování v českém jazyce), kvalitní ozvučení prostoru značkou QSC, přehrávače a mixážní pult Pioneer, decentní osvětlení tanečního parketu, bezdrátový mikrofon, kabeláž, stativy, instalační a demontážní práce.

Pro vypracování cenové nabídky mne, prosím, kontaktujte na info@djhancz.cz.
Veškeré dotazy Vám také rád zodpovím na telefonním čísle 728 478 328.