Karaoke na večírek
Karaoke na večírek

Karaoke show | karaoke zábava na oslavy, večírky a párty

Karaoke na svatbu, karaoke na oslavu, karaoke na večírek a firemní akci

Karaoke je stále velice oblíbený a populární doprovodný program na svatbách, oslavách a večírcích. V současné době mám k dispozici z výběru 1500 karaoke klipů české a zahraniční tvorby. Velkou výhodou karaoke show je, že zpívat může každý z Vašich hostů. K dispozici budete mít špičkové zpěvové mikrofony a jako zkušený zvukař se postarám o Váš pěvecký výkon.

CZ a SK karaoke seznamy v PDF | Zahraniční karaoke seznamy v PDF

Na karaoke používám převážně plátno o rozměrech 150x150 cm a projektor Epson. Pokud se jedná o menší prostor, kde nelze plátno použít, tak jsem vybaven i monitory a LCD televizory.

Karaoek show a DJ produkce

Kombinace karaoke a DJe je ideálním řešením na Vaši party. Pokud hosté nezpívají, tak DJ pouští hudbu k tanci a udržuje publikum v tempu. Do tanečního večera se pak vhodně zařadí vstupy, kdy se celá party změní v pěveckou show a Vaši hosté se mohou proměnit ve své oblíbené zpěváky.

Karaoke jako samostatná služba

Karaoke lze objednat i jako samostatnou službu, tedy bez DJ produkce. Na akci zajistím kompletní vybavení a v roli zvukaře se postarám o hladký průběh celé show. Ceny za samostatné karaoke začínají na 4.500 CZK, záleží na velikosti prostoru a použité technice. Pro cenovou kalkulaci mne kontaktujte.

Informace o cenách na rok 2019

Základní nabídka služeb s karaoke show se pohybuje od 8.500 CZK a zahrnuje 6 hodin produkce, karaoke klipy, kvalitní ozvučení prostoru značkou QSC, přehrávače a mixážní pult Pioneer, decentní osvětlení tanečního parketu, projektor a plátno, zvukařský pult, dva bezdrátové mikrofon, kabeláž, stativy, instalační a demontážní práce.

Pro vypracování cenové nabídky mne, prosím, kontaktujte na info@djhancz.cz.

Veškeré dotazy Vám také rád zodpovím na telefonním čísle (+420) 728 478 328.
Z důvodu realizací zakázek jsem většinou od pátečního odpoledne do neděle na akcích.
Omlouvám se tedy za případné nezastižení na telefonu.