Reference firemních klientů
Reference firemních klientů

Reference klientů

 

20.8.2016 | Celodenní svatební servis na Zbirožském Dvoře

Dobrý den Honzo,

posíláme velké poděkování za perfektně odvedenou práci! Víme, že to bylo velmi náročné v takovém počasí. Horko nás sužovalo po celý den a doufáme, že jsi to přežil ve zdraví a trochu si to také užil.

Vybrané songy na obřad měly velký úspěch, děkujeme a přejeme mnoho spokojených svatebčanů.

Martin & Radka


 

8.8.2015 | Narozeninová oslava v pětihvězdičkovém hotelu Grand Bohemia

Vážený pane Adamišine,

ještě jednou Vám z celého srdce děkujeme za skvěle odvedenou práci.
Díky Vám se stal z mé oslavy absolutně nezapomenutelný zážitek!

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů.

Jandák


 

2.8.2014 | Mezinárodní svatební večírek v hotelu ERMI

Dobré odpoledne Honzo!

Tak už jsme zpátky v Emiratech a život se pomalu vrátil do normálu.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za perfektní služby spojené s naší svatbou. Všechno proběhlo naprosto skvěle a rozhodně Vás doporučím, kde budu moc.

Celodenní servis neměl chybu. Hosté nám museli odjet už poměrně brzo, ale i tak jsme Vás myslím dostatečně trápili s tažením do popůlnočních hodin a vystoupením neunavitelného strýčka karaoke-freaka, jeho dcery a syna co mu vesele konfiskoval mikrofony:D

Moje maminka byla nadšená a už se nemůže dočkat dalšího rodinného eventu, kde to pry bez vás nepůjde:) Píšu vam doporučení na beremese.cz a přeji vzkvétající business!!!

Z přáním krásného dne,

Jiřinka & Junaid


 

14.6.2014 | Svatební oslava v restauraci Léta Páně

Dobrý den,

rádi bychom Vám poděkovali za sobotní produkci (14/6) na svatbě v restauraci Léta Páně za perfektní večer. Všichni naši kamarádi včetně babičky si to moc užili.

Ještě jedou děkujeme.

S pozdravem

Zachařovi


 

14.6.2013 | Svatební veselí v Plasích

Dobrý den,
Nemůžu jinak než Vám napsat a půjde jen o chvalozpěvy.

Spokojenost byla maximální, jak z naší strany, tak ze strany našich hostů. Dobře jste vystihnul atmosferu a náladu. Perfektní technika, profesionální a milý přístup. Skvělé, že jste se nechal ještě přemluvit od hostů k dalším hodínám hraní i když jsem šla s manželem spát.

Takže opravdu nezbývá než vřele doporučit!

Honzo děkujeme

Honza a Silvie


 

16.7.2013 | Hudba na narozeninové oslavě

Dobrý den,
jen jsem chtěl ještě jednou dodatečně poděkovat za Vaší práci na naší oslavě 16.7. Akci se povedlo zvládnout výtečně a hosté se moc bavili. Takže díky budeme dál doporučovat :-)

Zdraví Vojtěch

 

2.8.2013 | Svatební večírek v Brně

Dobrý den pane Honzo,
moc Vás zdravím :-) Tak už je to za náma a svatba byla opravdu super :-) Myslím, že se vydařila celkově a co se týče hudby (obřad i večerní zábava) byla na 1 s hvězdičkou. Všichni se moc bavili a vaše vystupování a celková organizace byla super.

Byli jsme moc spokojení a to se ukázalo i tím že jsme vydrželi do pozdních hodin...Každopádně Vás a vaše služby můžeme jen doporučit a moc s manželem děkujeme :-)

Lucka a Martin


 

20.9.2013 | Firemní večírek a zvukařské služby

Dobrý den,
děkuji, vše bylo perfektní, vše jste zařídil přesně dle našeho vkusu :)) Bavili jsme se perfektně! Děkujeme moc, rádi vašich služeb zase někdy využijeme a doporučíme Vás. Mějte se krásně.

Olga Tomšová


 

14.7.2012 | Svatební párty na Moravě

Dobrý den Honzíku,
ještě jednou bychom chtěli poděkovat za výbornou spolupráci a pomoc při organizování hudby pro náš svatební den (14.7.2012).

Oboum pánům Honzovi&Honzovi také velký DÍK za skvělou hudbu. Svatebčané si houslový doprovod velice chválili, bylo to originální a opravdu moc hezky doplněno. Také jsme slyšeli spoustu pochval za večerní hudbu. Písničky byly skvěle voleny a pařilo se opravdu až do rána :)

Mnoho dalších úspěchů přejí